Японія передасть Україні партію противірусного препарату для лікування COVID-19

Україна потрапила до переліку 20 країн, яким препарат буде відправлений у першу чергу

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Уряд Японії передасть Україні в якості партнерської підтримки партію антивірусного препарату фавіпіравір, інша назва «Авіган». Про це повідомляє прес-служба міністерства закордонних справ.

 Наразі МЗС України разом з японськими колегами опрацьовує механізм передачі.

Інтерес до використання фавіпіравіру висловлюють багато країн, зазначили в Японії, оскільки є інформація про те, що використання препарату полегшує перебіг коронавірусного захворювання. Щодо ефективності препарата фавіпіравір у лікуванні коронавірусної інфекції COVID-19 зараз тривають клінічні дослідження.

«Ми вдячні Уряду Японії, що дуже швидко відгукнулись на наше прохання про допомогу і Україна увійшла до переліку  20 країн, які отримають ці ліки», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Українські дипломати по всьому світу продовжують збирати інформацію про прогресивні практики лікування COVID-19, а команда МЗС у Києві щодня забезпечує необхідну підтримку в залученні та доставці необхідної допомоги в Україну», – зазначив він.

Партія препарату фавіпіравір буде направлена в Україну через систему ООН. Зазначається, що після отримання МОЗ України здійснить подальший розподіл препарату по медичних закладах.

Також читайте

Мінськ також впровадив карантин, але на свій лад 9 квітня 2020, 08:25

Китай змусив Італію купити в нього ті самі медзасоби, які Італія йому раніше подарувала 8 квітня 2020, 19:48

ОНОВЛЕНО: Mind дізнався, скільки коштує ПЛР-тестування та де його зробити 8 квітня 2020, 19:20

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение