Україна обмежить до нуля імпорт ее з РФ та Білорусі на період карантину – «Укренерго»

Обмеження діятиме з 10 квітня по 24 травня

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

НЕК «Укренерго» з 10 квітня по 24 травня 2020 року обмежить до нуля доступну пропускну спроможність міждержавних перетинів з Росією та Білорусії на період карантину. 

Як повідомляє пресслужба компанії, «Укренерго» вживає заходів щодо обмеження імпорту з країн, які не є членами Енергетичного Співтовариства (Росія та Білорусь) на період дії карантину,пов’язаного із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та протягом 30 днів з дня його відміни.

В частині міждержавних перетинів між Україною та Росією, Білорусією буде вжито наступних заходів:

  • обмежено до 0 МВт доступну пропускну спроможність, що буде пропонуватися на місячному аукціоні на травень 2020 року;
  • обмежено до 0 МВт доступну пропускну спроможність, що буде пропонуватися на добових аукціонах в період з 9 квітня по 24 травня 2020 року;
  • зменшено в повному обсязі розподілену пропускну спроможність міждержавного перетину з Росією та Білорусією з 9 квітня по 24 травня 2020 року.

Зменшення розподіленої пропускної спроможності буде здійснено відповідно до чинного законодавства та угод про паралельну роботу з Білорусією і Росією, які дозволяють коригувати графіки імпорту-експорту лише попередньо – за два дні до здійснення конкретних імпортно-експортних операцій. Тобто фактичне обмеження імпорту з Росії та Білорусі на період карантину та 30 днів після нього відбудеться з 10 квітня.

Про анулювання результатів річного аукціону, на якому розподілено пропускну спроможність на 2020 рік та відшкодування обмежених прав на розподілену пропускну спроможність буде повідомлено додатково.

Також читайте

Мінськ також впровадив карантин, але на свій лад 9 квітня 2020, 08:25

Росію чекає «глибока рецесія» через небажання витрачати резерви – аналітики 8 квітня 2020, 13:30

ЄС обвинуватив Росію у поширенні фейків про COVID-19, а Китай – в розповсюдженні пропаганди 8 квітня 2020, 13:00

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение