Трамп стабілізуватиме нафтові ринки за рахунок погроз, а не скорочення добування

США планує підняти ціни на нафту завдяки погрозам щодо впровадження мит на нафту з РФ та Саудівської Аравії

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

перегляди

Адміністрація президента США Дональда Трампа намір домагатися стабілізації на ринках енергоносіїв головним чином за рахунок погроз ввести мита на нафту з Росії і Саудівської Аравії, Вашингтон не готовий обмежувати видобуток американських компаній. Про це із посиланням на The Wall Street Journal, передає ТАСС.

За словами джерел видання, «під час консультацій з керівниками нафтових компаній і законодавцями президент Трамп висловлювався на користь санкцій на нафту, що імпортується, можливо, на підставі того ж закону про торгівлю, який був використаний проти Китаю».

«Ця тактика націлена на посилення позицій США з тим, щоб змусити Саудівську Аравію і Росію скоротити потік нафти, що надходить у великих обсягах на ринок», – йдеться в матеріалі видання.

Джерела зазначили, що Трамп може «відмовитися від ідеї введення мит» в разі досягнення угоди про скорочення видобутку або зростання цін на нафту з інших причин. У публікації констатується, що американська адміністрація вважає загрозу введення мит одним з важелів впливу в рамках дипломатичних консультацій. За словами опитаних журналістами осіб, «в адміністрації обговорювали і більш рішучі заходи, в тому числі санкції щодо Росії», а також інші можливості.

Нагадаємо: 31 березня закінчилась глобальна угода щодо обмеження нафтовидобутку, лідерами угоди були РФ і Саудівська Аравія. В рамках угоди, світове виробництво було обмежено на 1,7 мільйона барелів на добу, не рахуючи добровільного скорочення Саудівською Аравією в 400.000 барелів на добу.

Саудівська Аравія одразу після припинення дії угоди ОПЕК+ наростила добування нафти до історичного рекордного максимуму.

Як повідомлялось, агентству Reuters вдалось дізнатись, що США поки не знають формальних подробиць про плани Саудівської Аравії і Росії скоротити пропозицію нафти і не проситимуть американських нафтовиків піти на зустріч і також обмежити видобуток.

Президент РФ Владімір Путін запропонував країнам-учасницям ОПЕК + скоротити загальні обсяги добування нафти на 10 млн барелів на добу від рівня першого кварталу 2020 року.Також він завив, що в обвалі цін на нафту винна Саудівська Аравія.

Саудівська Аравія також розглядає можливість зниження видобутку нафти до рівня нижче 9 млн барелів на добу (б/д), однак лише за певних умов.

Пізніше ЗМІ вдалось дізнатись, що причиною труднощів в переговорах щодо обмеження видобутку нафти між країнами ОПЕК і Росією став жорсткий нафтовий ультиматум, який Саудівська Аравія поставила Москві.

Перша зустріч ОПЕК+ після зриву угоди запланована на 9 квітня.

Також читайте

Американські регулятори дозволили авіакомпаніям скоротити рейси на 90% 9 квітня 2020, 11:20

Regal Petroleum Новинського скоротила чистий прибуток у 4,5 рази за минулий рік 9 квітня 2020, 10:30

Саудівська Аравія купила на $1 млрд акцій в провідних європейських нафтокомпаніях 9 квітня 2020, 09:20

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение