РГК забезпечує працівників газорозподільних компаній надбавками до зарпрлат та засобами захисту

10 тисяч співробітників, переведені в режим вимушеного простою, отримують 2/3 від зарплати

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Регіональна газова компанія забезпечує працівників газорозподільних компаній, які виїжджають на аварійні виклики та та проводять ремонтні роботи, особистими засобами захисту та дезінфекції, а також надбавками до зарплати. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Організовано щоденний медичний огляд фахівців. Проводиться комплексна дезінфекція як робочих місць, техніки, так і автотранспорту відповідно до рекомендацій МОЗ. Всі співробітники оперативних служб, з урахуванням підвищеного ризику в період карантину, понад звичної заробітної плати отримуватимуть надбавки, передусім це стосується фахівців АДС і бригад при екстрених ремонтах», – сказано в повідомленні.

Зазначається, що 10 тисяч фахівців газорозподільних компаній щоденно виїжджають на аварійні виклики та усунення витоків газу, а також проводять екстрені й планові ремонти для стабільного газопостачання понад 8 млн споживачів газу, лікарень і державних установ. 

РГК забезпечує співробітників  270 тисячами одиниць засобів індивідуального захисту (маски, окуляри, рукавички і т.п.), 9,2 тисячами захисних костюмів, 1,3 тисячами одиниць діагностичного обладнання.

У компанії повідомляють, що на період карантину 10 тисяч співробітників газорозподільних компаній групи РГК переведені в режим вимушеного простою. Зокрема, це контролери та інші фахівці, які не можуть виконувати свою роботу віддалено і робота яких пов’язана з безпосереднім контактом з клієнтами.

«Всім працівникам цієї категорії виплачується 2/3 від зарплати, з дотриманням норм Кодексу законів про працю України. Звичайні умови оплати почнуть діяти відразу після того, як співробітники приступлять до виконання своїх обов’язків», – наголошують в РГК.

Фахівці газорозподільних компаній працюють в режимі «віддаленого робочого місця». Група компаній РГК виплачує таким співробітникам гарантовану частину заробітної плати в повному розмірі.

Нагадаємо: Український офіс компанії EPAM Systems надасть благодійний внесок обсягом 5,5 млн грн фонду ЮНІСЕФ на підтримку протидії поширенню COVID-19.

Також читайте

Кияни вже сплатили штрафів за порушення карантину на 100 тисяч грн – Кличко 9 квітня 2020, 10:56

В Україні вперше відбудеться онлайн-суд у додатку Zoom 9 квітня 2020, 09:00

Мінськ також впровадив карантин, але на свій лад 9 квітня 2020, 08:25

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение