Послаблення карантину в квітні не буде – Шмигаль

Питання буде розглядатись лише в травні за умови зниження динаміки захворюваності на COVID-19 в Україні

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

перегляди

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що протягом квітня уряд не відступить від запроваджених обмежень, а розглядати послаблення карантинних заходів буде лише в травні за умови зниження динаміки захворюваності на COVID-19 в Україні. Про це Шмигаль повідомив у Telegram.

«Україна обов’язково повернеться до звичного способу життя. Ми ще погуляємо парками, з’їздимо до друзів, сходимо до кав’ярні. Однак, на жаль, це точно буде не цього квітня», – наголосив прем’єр-міністр.

Шмигаль зазначив, що уряд вже працює над відповідним планом, де буде чітко розписано, які саме обмежувальні заходи та з якої дати будуть скасовані.

«Вчора Україна отримала рекомендацію від ВООЗ продовжити карантин, тому що це ефективний засіб порятунку життів українців. Тож наголошую, що протягом квітня ми не відступимо від запроваджених обмежень», – підкреслив прем’єр.

Як повідомлялось, китайський Ухань, де в грудні минулого року почалася епідемія коронавірусу, в середу, 8 квітня, скасував введений більше двох місяців тому карантин. 

Також читайте

39 лабораторій в Україні проводять тести на COVID-19 – МОЗ 9 квітня 2020, 11:20

Кияни вже сплатили штрафів за порушення карантину на 100 тисяч грн – Кличко 9 квітня 2020, 10:56

ЄС виділить 20 млрд євро на допомогу країнам-партнерам у боротьбі з COVID-19 9 квітня 2020, 10:43

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение