ОНОВЛЕНО: Mind дізнався, скільки коштує ПЛР-тестування та де його зробити

МОЗ дозволив приватним лабораторіям проводити ПЛР-тестування та зобов’язав звітувати про його результати

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Міністерство охорони здоров’я дозволило приватним лабораторіям та клінікам, а також усім закладам охорони здоров’я, які мають відповідну ліцензію та потужності, проводити ПЛР-тестування на наявність COVID-19. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

«Вони мають звітувати про кожен випадок коронавірусної хвороби й інформувати про це регіональні заклади громадського здоров’я. Це потрібно для того, щоб усі випадки потрапляли в офіційну статистику та було проведено належне епідеміологічне розслідування», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова заступника міністра охорони здоров’я, головного санітарного лікаря Віктора Ляшка.

Mind дізнався, які приватні лабораторії наразі готові проводити ПЛР-тестування, скільки це коштує та коли можна очікувати на результат:

ОНОВЛЕНО:

Ilaya Family – експрес тест – 600 грн. При позитивному результаті – безкоштовно ПЛР-тест.

Universum Clinic – забор матеріалу для тесту роблять на дому. Результат через три робочих дні. Вартість 4 000 грн.

Клініка Нова – тест проводять в клініці. Вартість – 850 грн. Якщо потрібна консультація лікаря – 500 грн. Результат  готовий за 5 хвилин.

KinderKlinic – у колл-центрі медустанови Mind розповіли, що ПЛР-тест роблять через сертифіковану лабораторію в Україні – Діла. Вартість 3 000 грн. Забір роблять на дому. Виїзд лікаря і медсестри – 1300 грн. Результат – за 5 днів.

Другий варіант – зібраний матеріал відправляють в сертифіковану лабораторію до Німеччини. Вартість – 750 грн. Виїзд лікаря і медсестри – 1300 грн. Результат – за 10 днів.

Medikom – клініка пропонує пройти тестування вже зараз, після консультації терапевта (669 грн). Вартість експрес-тестування становить 850 грн, вартість ПЛР-тестування – 180 грн. Однак, зробити ПЛР-тестування можливо лише після двох попередніх кроків діагностики (консультації та експрес-тесту). Результати будуть готові протягом трьох-п’яти днів.

Діла – медична лабораторія поки не проводить забір біоматеріалів для ПЛР-тестування безпосередньо у своїх лабораторіях , проте планує допомагати іншим, зокрема, державним медичним установам. «Є інформація, що будемо робити. Але матеріал для тестування буде до нас надходити з медичних установ», – повідомили Mind у лабораторії. 

Оксфорд Медікал – в клініці роблять забір зразків із ротової порожнини та відправляють матеріал на дослідження до київського обласного лабораторного центру МОЗ. Вартість консультації лікаря –  490 грн, вартість ПЛР-аналізу –2650 грн. Якщо здати забір у будній день, то результат буде готовий через два дні, якщо у вихідний – через три-чотири дні.

Добробут – клініка проводила тестування з самого початку епідемії, продовжує і зараз. ПЛР-тестування проводится безкоштовно, але виключно за наявності направлення від терапевта. Вартість консультації в клініці становить 720 грн, виклик лікаря додому – 1645 грн. Матеріал надсилають до міського вірусологічного центру. Результати тесту будуть готові протягом семи днів через велике навантаження на лабораторії.

Сінево, Дніпролаб та Євролаб наразі тестування не проводять.

Нагадаємо: Служба безпеки України провела обшуки в приватному медичному центрі Євролаб у Києві та вилучила інформацію в рамках кримінальної справи про можливе навмисне неповідомлення про позитивні результати тестів на коронавірус у клієнтів лабораторії.

Також читайте

В Україні зафіксовано вже 1892 випадки захворювання на коронавірус – МОЗ 9 квітня 2020, 09:38

Мінськ також впровадив карантин, але на свій лад 9 квітня 2020, 08:25

Японія передасть Україні партію противірусного препарату для лікування COVID-19 8 квітня 2020, 21:13

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение