Кожен п’ятий малий бізнес в Україні може закритися – опитування ЕВА

18% респондентів розглядають варіант закриття власного бізнесу, 78% повідомляють про втрати до 75% від доходів і лише 4% констатують збільшення прибутку компанії

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Європейська Бізнес Асоціація провела експрес-опитування серед представників малого та мікробізнесу – учасників проєкту Unlimit Ukraine, за результатами якого кожен п’ятий малий бізнес може закритися через карантин. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Так, серед опитаних, 41% планують адаптувати заробітну плату персоналу, 33% ще не визначилися, а 26% власників підприємств збережуть виплати у чинному розмірі», – йдеться в повідомленні.

Доведеться зменшити кількість працівників 31% підприємств, тоді як 21% ще не визначилися, а 48% респондентів не планують жодних скорочень.

У ЄБА наголошуть, що попри усі складнощі ситуації, підприємці лишаються у більшості своїй оптимістами. Так, 47% шукатимуть нові можливості для розвитку, якщо карантин продовжиться на невизначений період. Водночас, 22% опитаних будуть змушені закрити бізнес. Проте, у зв’язку з непрогнозованістю ситуації, настрої бізнесу ще можуть змінитися.

«Період карантину є дійсно дуже важким, особливо для тих компаній, що не можуть перенести свій бізнес в онлайн. Сценарію розвитку подій немає ні в кого. Навряд чи хтось був готовий до кризи такого типу. Тож більшість бізнесів будуть діяти за обставинами. Однак, вже зараз очевидно, якщо обмежувальні заходи будуть подовжені, багатьом малим компаніям доведеться суттєво скорочувати витрати, реорганізовувати бізнес, шукати інвесторів або ж повністю згортати свою діяльність. Маю надію, що все ж останнього сценарію вдасться уникнути», – коментує Олена Еро, менеджер проєкту Unlimit Ukraine.

Нагадаємо: продажі кафе та ресторанів в Україні скоротились на 73% з 23 по 29 березня.

Також читайте

У Мінцифри показали порушників режиму самоізоляції на карті України 9 квітня 2020, 12:50

39 лабораторій в Україні проводять тести на COVID-19 – МОЗ 9 квітня 2020, 11:20

Американські регулятори дозволили авіакомпаніям скоротити рейси на 90% 9 квітня 2020, 11:20

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение