Карантин знято: Ухань повільно повертається до нормального життя

Однак жителів закликають все одно не залишати провінцію, місто та навіть будинок без нагальної потреби

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

перегляд

Китайський Ухань, де в грудні минулого року почалася епідемія коронавірусу, в середу, 8 квітня, скасував введений більше двох місяців тому карантин. Однак невелике місто на півночі країни одночасно ввело схожі обмеження через побоювання другої хвилі заражень, повідомляє Reuters.

Китай закрив Ухань, місто з населенням 11 млн чоловік, в кінці січня, щоб зупинити поширення вірусу. Більш 50 000 чоловік в Ухані заразилися вірусом, 2500 померли, що становить близько 80% всіх смертей в Китаї, згідно з офіційними даними.

Зазначається, що зараз Ухань повільно повертається до нормального життя: 28 березня було офіційно дозволено в’їжджати в місто, але обмеження зберігаються. Жителів закликають не залишати Ухань або Хубей – і навіть райони проживання – без гострої необхідності.

У той же час число нових завезених випадків коронавірусу в північній провінції Хейлунцзян, що межує з Росією, досягло денного максимуму в 25 чоловік.

Місто Суйфеньхе в середу ввело обмеження на пересування громадян, аналогічні діючим в Ухані.

Очікується, що в середу близько 55 000 чоловік залишать Ухань поїздом. Зранку вже більше 10 000 чоловік покинули місто літаком, повідомив співробітник місцевого аеропорту, але польоти до Пекіна і за кордон поки не відновлено.

Число нових випадків зараження коронавірусом в Китаї у вівторок подвоїлося через зростання числа завезених випадків. Кількість нових випадків зросла до 62 у вівторок з 32 днем раніше.

Нагадаємо: китайська влада напередодні, 7 квітня, повідомила про відсутність нових випадків смерті від коронавірусу вперше з того часу, як вона почала публікувати дані в січні. 

Також читайте

В Україні зафіксовано вже 1892 випадки захворювання на коронавірус – МОЗ 9 квітня 2020, 09:38

Мінськ також впровадив карантин, але на свій лад 9 квітня 2020, 08:25

Церква разом з МВС погодили, як організувати освячення кошиків на Великдень 8 квітня 2020, 22:04

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение