Електропостачальник YASNO модернізував системи опалення в чотирьох лікарнях Запоріжжя

Ремонт забезпечить комфортну температуру в приміщеннях для пацієнтів та персоналу лікарень, а також зекономить від 20 до 45% енергії

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Постачальник електричної енергії YASNO профінансував і виконав модернізацію систем опалення в трьох лікарнях Запоріжжя, що підвищило їх енергоефективність в середньому на 40%. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«YASNO почав оновлення систем опалення запорізьких лікарень в 2019 році. Три проекти: тепломодернізація центрів первинної медико-санітарної допомоги №2 і №5, міської клінічної лікарні №2 були завершені в листопаді та грудні минулого року. Четвертий проект – у міській клінічній лікарні №3 – виконано у березні 2020 року», – сказано в повідомленні.

В рамках проектів YASNO профінансував і виконав такі роботи по модернізації: автоматизацію з диспетчеризацією роботи теплового пункту в залежності від температури зовнішнього середовища, часу доби та днів тижня; установку датчиків температури в приміщеннях будівлі.

Крім цього YASNO забезпечив сервісне обслуговування та моніторинг енергоспоживання на модернізованих об’єктах.

У 2019 році YASNO Efficiency виконав 17 енергосервісних проектів у бюджетній сфері з підтвердженою економією від 20 до 50% теплової енергії. Всього в портфелі компанії 75 реалізованих ЕСКО-проектів з економією енергоресурсів від 20 до 90%, з яких 27 проектів були реалізовані в бюджетній сфері.

Також читайте

BMW замість автомобілів випускатиме медичні маски 8 квітня 2020, 15:55

Visa Foundation виділив $210 млн на підтримку малого бізнесу та протидію COVID-19 8 квітня 2020, 13:00

Мережа постачальників і покупців SAP Ariba Discovery відкрила безкоштовний доступ на час пандемії 8 квітня 2020, 10:40

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение