Британська компанія придбала обладнання та засоби захисту для медиків на Львівщині

Допомога була надана медикам Львівщини

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

перегляд

Дочірнє підприємство британської нафтогазової компанії Cadogan Petroleum «Юсенко Надра» передало допомогу медичним працівникам на суму близько 200 тис грн. Компанія закупила обладнання та вже передала засоби захисту для медиків Старосамбірської та Турківської центральних районних лікарень Львівської області.

Cadogan Petroleum придбала механічні тонометри, спірометри, дезінфікуючі засоби, комплекти багаторазових захисних комбінезонів, окулярів, респіраторів та інше.

«Наша компанія завжди співпрацювала з місцевими громадами, на територіях яких ми ведемо свою діяльність. Тому підтримка місцевих лікарень, які першими взяли на себе удар у такий період, не була для нас питанням. Першочергове завдання зараз – захист медичних працівників. Ми маємо наміри і надалі продовжувати надавати допомогу медичним закладам держави», – повідомив генеральний директор українського офісу Cadogan Petroleum Андрій Білий.

Cadogan Petroleum – британська незалежна нафтогазова компанія, що котирується на Лондонській фондовій біржі та працює в Україні з 2006 року. Компанія займається проведенням геологічної розвідки та експлуатації ліцензійних ділянок в Україні. Поточна виробнича діяльність компаній групи Cadogan зосереджена на двох ділянках передкарпатського прогину, що розташовані у Львівській області.

Також читайте

BMW замість автомобілів випускатиме медичні маски 8 квітня 2020, 15:55

Visa Foundation виділив $210 млн на підтримку малого бізнесу та протидію COVID-19 8 квітня 2020, 13:00

Мережа постачальників і покупців SAP Ariba Discovery відкрила безкоштовний доступ на час пандемії 8 квітня 2020, 10:40

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение