Американські регулятори дозволили авіакомпаніям скоротити рейси на 90%

Це допоможе авіаперевізникам уникнути практично пустих рейсів

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

перегляд

Влада США дозволила авіакомпаніям скоротити кількість маршрутів до вересня на цілих 90%, а деякі взагалі закрити, щоб уникнути рейсів з практично порожніми салонами.

Як повідомляє Bloomberg, згідно з новими правилами транспортного департаменту, перевізники, які обслуговують місто не менше п’яти разів на тиждень повинні будуть виконувати тільки один рейс на тиждень до 30 вересня. Компанії, які мають понад 25 щотижневих рейсів, зможуть здійснювати всього п’ять. На деяких маршрутах скорочення можуть скласти близько 90%.

За офіційними даним, через спалах COVID-19 внутрішні рейси заповнені менш ніж на 10%, а перевізникам доводиться витрачати до $20 млрд на місяць. Більш того, авіакомпанії не розраховують на швидке відновлення, тому домовляються з Мінфіном про допомогу у розмірі $25 млрд.

Індекс Standard & Poor’s п’яти найбільших американських перевізників впав на 45% з 1 березня по середу, 8 квітня.

«Авіакомпанії сильно страждають, – сказала минулого тижня міністр транспорту США Елейн Чао. – Однак все ж є люди, яким потрібно дістатися, наприклад, з Нью-Йорка до Каліфорнії. Вони не можуть витратити три дні за кермом».

Департамент транспорту намагається урівноважити практично не існуючий попит в умовах пандемії з підтриманням видимості нормального стану галузі у внутрішніх операціях авіакомпаній. Наприклад, авіакомпанії, які виконують хоча б один щоденний рейс п’ять днів на тиждень, повинні будуть все одно підтримувати щоденний рейс протягом п’яти днів.

Навіть якщо припустити, що обслуговування певною мірою відновиться протягом літа, нові правила США дозволять авіакомпаніям літати значно менше, якщо вони того забажають. Відповідно до нових правил, авіакомпанії можуть також консолідувати свої послуги в одному аеропорту в районі метро.

Нагадаємо: Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) заявила, що через пандемію коронавірусу та її вплив на авіаційну галузь 25 млн працівників ризикують залишитись без роботи.

Також читайте

39 лабораторій в Україні проводять тести на COVID-19 – МОЗ 9 квітня 2020, 11:20

Кияни вже сплатили штрафів за порушення карантину на 100 тисяч грн – Кличко 9 квітня 2020, 10:56

ЄС виділить 20 млрд євро на допомогу країнам-партнерам у боротьбі з COVID-19 9 квітня 2020, 10:43

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение