Названа офіційна дата початку відключення опалення в Києві

У Києві вже з 5 квітня почнуть процес відключення опалення в житлових будинках.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації на своїй сторінці в Facebook. За даними Укргідрометцентру, вже з наступного тижня середньодобова температура в столиці України складе вище +8 градусів.

Дивлячись на те, що на згортання системи централізованого опалення з протяжністю теплових мереж понад 2,7 км необхідно 2-3 дні, відключення почнуть вже з 5 квітня.

У Києві почнуть відключати опалення з 5 квітня. Ілюстрація

“Процес припинення теплопостачання ми починаємо вже зараз, щоб відключення відбулося синхронно істотного потепління, яке очікуємо вже з вівторка, 7 квітня. Ми в черговий раз не чекаємо традиційного 15 квітня для завершення опалювального сезону, щоб кияни змогли максимально заощадити кошти”, – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

“Особливо враховуючи складний фінансовий стан в умовах жорсткого карантину і ряду обмежень, які покликані вберегти городян від коронавирусной інфекції”, – додав він.

Ще з 25 березня теплопостачання почали відключати в школах і садочках за їх заявками. Таке рішення обумовлене тимчасовим припиненням навчального процесу в Києві з-за карантину.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA мер столиці України Віталій Кличко під час брифінгу 30 березня вже заявляв, що в Києві опалювальний сезон може закінчитися вже в кінці поточного тижня (тобто до 5 квітня).

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение