В Лондоні заговорили про погіршення відносин з Китаєм через коронавірус

Якщо Китай не зміниться, то стане державою-ізгоєм

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Багато хто в Британському уряді налаштованих переглянути відносини з Китаєм після ситуації з пандемією коронавірусу. І хоча зараз головна мета – розібратися з кризою, «всі розуміють, що, коли все це закінчиться – настане час розплачуватися», розповів Mail on Sunday  міністр в британському уряді.

«Ми завжди знали, що їхні ринки диких тварин – це рецепт пандемії. Китай повинен негайно їх закрити. Якщо вони цього не зроблять, вони по праву стануть державою-ізгоєм», – стверджує міністр.

Радники премʼєр-міністра Джонсона також вважають, що китайська влада могли «занижувати в 15-40 разів» кількість жертв коронавірусу в КНР, повідомляє Mail on Sunday.

Крім того, «помітний гнів» викликають теорії змови, які зараз активно поширюють китайські чиновники, в яких йдеться про зовнішнє походження вірусу – нібито його розробили в США як бактеріологічну зброю і звезли в Китай навмисне, або що він почав поширюватися з Італії.

На тлі зростання напруги у відносинах Британії та КНР частіше стало підніматися питання про перегляд рішення Лондона дозволити китайській компанії Huawei зайнятися установкою мережі 5G в Великобританії.

«Це необхідно терміново переглянути, як і будь-яку іншу стратегічно важливу інфраструктуру, яка спирається на китайські ланцюжка поставок», – зазначає джерело в уряді.

Нагадаємо, Іран відмовився від допомоги США з коронавірусом і заявив, що це Штати розробили COVID-19.

А на початку березня офіційний представник уряду Китаю Ліцзяні Чжао написав у Твіттері, що «це швидше за все американська армія, яка принесла епідемію в Ухань».

Також читайте

США виділили Україні $1,2 млн для стримування коронавірусу31 березня 2020, 14:14

У Києві створено центр контролю за самоізоляцією хворих з легкою формою COVID-1931 березня 2020, 13:02

В Білому домі прогнозують, що від коронавірусу в США можуть померти 200 000 людей31 березня 2020, 12:53

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение