В Британії 20 тисяч лікарів повернуться з пенсії, щоб допомогти в боротьбі з COVID-19

Крім того, допомагати будуть 750 000 громадян, які записалися добровольцями, повідомив прем’єр

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон повідомив, що близько 20 000 британських лікарів і медсестер, які перебували на пенсії, повернулися до роботи, щоб допомогти в боротьбі з епідемією коронавірусу. Про це в відеоролику заявив глава уряду, який сам знаходиться на самоізоляції після того, як у нього підтвердилося зараження коронавірусом, пише The Guardian.

«20 000 колишніх співробітників національної системи охорони здоров’я повертаються в стрій, щоб допомогти в боротьбі з вірусом – лікарі і медсестри, і це чудово», – сказав Джонсон.

 «Ми зробимо це, ми зробимо це разом», – сказав прем’єр, закликавши людей продовжувати залишатися вдома і таким чином зменшуватимуть ймовірність заразитися, щоб знизити навантаження на лікарні.

Він подякував лікарям, медсестрам та іншим колишнім фахівцям за повернення на службу, а також 750 000 представникам громадськості, які зголосилися допомогти службі охорони здоров’я.

Джонсон продовжує виконувати свої обовʼязки премєр-міністра в умовах епідемії COVID-19, і перебуває «запечатаний за закритими дверима» в своїй квартирі над Даунінг-стріт №11.

У відеоролику, знятому ним самим, прем’єр-міністр заявив, що громадськість, очевидно, дотримується умов карантину, оскільки використання поїздів скоротилося на 95%, а використання автобусів – на 75%.

За останніми даними Університету Джона Хопкінса, у Великобританії підтверджено 22 465 випадків зараження коронавірусом, 1412 чоловік померли.

Крім Джонсона, коронавірус було підтверджено у глави МОЗ Метта Хенкока, наслідного принца Уельського Чарльза. На самоізоляцію пішов і британський міністр у справах Шотландії Алістер Джек.

23 березня в Сполученому Королівстві був введений карантин. Людям заборонено залишати свої будинки без крайньої необхідності. Урядові експерти очікують, що пік захворюваності буде досягнуто через дві-три тижні, проте жорсткі обмеження рекомендується зберегти до початку червня.

Нагадаємо, в уряді Бориса Джонсона заговорили про погіршення відносин з Китаєм через коронавірус.

Також читайте

США виділили Україні $1,2 млн для стримування коронавірусу31 березня 2020, 14:14

У Києві створено центр контролю за самоізоляцією хворих з легкою формою COVID-1931 березня 2020, 13:02

В Білому домі прогнозують, що від коронавірусу в США можуть померти 200 000 людей31 березня 2020, 12:53

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение