В Білому домі прогнозують, що від коронавірусу в США можуть померти 200 000 людей

В даний час жертвами захворювання стали понад 3000 осіб

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Координатор Білого дому по боротьбі з коронавірусом Дебора Біркс попередила, що пандемія коронавірусу COVID-19 може призвести до загибелі до 200 000 американців навіть при оптимістичному сценарії. Її заява ще більше зруйнувала надії на те, що країна зможе швидко відновитися від глобальної кризи в сфері охорони здоров’я, пише Голос Америки.

По всьому світу станом на 31 березня кількість смертей від COVID-19 перевищила 37 тисяч, а в США досягла 3170. Федеральні чиновники і влада штатів виступають з похмурими попередженнями, що ситуація спочатку погіршиться і лише потім почне покращуватися.

Біркс заявила NBC News, що в США від коронавірусу можуть померти 200 тисяч чоловік, «навіть якщо ми все зробимо разом добре, майже ідеально».

На сьогодні США продовжують лідирувати у світі за кількістю підтверджених випадків захворювання. Станом на понеділок, в країні зафіксовано 164 620 інфікованих.

Напередодні в Нью-Йорк по Гудзону прибуло госпітальне судно з 1000 ліжкомісцями на борту, щоб розвантажити переповнені хворими лікарні.

Також повідомлялося, що в Центральному парку Нью-Йорка споруджують польовий госпіталь, який має почати роботу вже сьогодні.

Між тим, Трамп заявив, що США направлять Італії допомогу в $100 млн на боротьбу з коронавірусом.

Також читайте

США розповіли, що треба зробити Венесуелі, щоб з країни зняли жорсткі санкції – Reuters31 березня 2020, 16:25

Ford вирішила відкласти відкриття своїх ключових заводів через коронавірус31 березня 2020, 15:45

Зеленський розповів про уроки для школярів по телевізору31 березня 2020, 15:40

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение