Українські програмісти створили додаток, який попереджає про ризик зараження COVID-19

Щойно статус одного з можливих контактів зміниться на «хворий», користувач отримає відповідне повідомлення про можлий ризик зараження

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Протягом минулого тижня декілька українських програмістів об’єднали свої зусилля, щоб створити додаток, мета якого – попередити користувачів про ймовірний контакт з хворим на вірус. За словами Івана Запарованого, автора ідеї, при розробці програми виходили з того, що критичною проблемою є своєчасне виявлення ризику зараження та діагностика захворювання. Саме від цього залежить своєчасне лікування людини.

В результаті  було створено веб-додаток CareCovid, який також має iOS та Android версії. Зареєструвавшись у системі, користувач може додавати своїх друзів та знайомих, з якими мав нещодавній контакт.  Система пропонує добровільно встановлювати поточний статус власного здоров’я, і це можна роботи анонімно, тобто без розкриття особистості.  Водночас, щойно статус одного з можливих контактів зміниться на «хворий», користувач отримає відповідне повідомлення про можлий ризик зараження. Це дає можливість завчасно відреагувати, звернувшись за медичною допомогою, що у випадку з COID-19 дуже багато значить.

Докладніше дізнатися про додаток, а також зарєструватися в ньому можна тут: carecovid.net

Також читайте

SmartTender відкриває вільний доступ до закупівель медичних матеріалів і приладів31 березня 2020, 14:35

В Україні запрацював агрегатор всеукраїнських та регіональних електронних сервісів31 березня 2020, 10:00

iDeals Solutions виділила 1,5 млн грн на підтримку київских лікарень30 березня 2020, 20:46

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение