США виділили Україні $1,2 млн для стримування коронавірусу

Кошти підуть на інформаційну кампанію, створення бригад швидкого реагування та ін.

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Уряд США виділив Україні медичну та гуманітарну допомогу обсягом $1,2 млн, щоб обмежити розповсюдження коронавірусу COVID-19 на території країни. Про це повідомляє український філіал агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine у своєму Facebook.

Завдяки виділеним коштам USAID допоможе Україні зміцнити механізми лікувальної діяльності, аби звести до мінімуму ризик подальшої передачі вірусу, попередити й обмежити випадки інфікування у медзакладах, йдеться в повідомленні.

Також кошти підуть на підготовку мережі лабораторій до широкомасштабного тестування на COVID-19, на проведення медіа-кампаній, які інформуватимуть українців про те, як запобігти розповсюдженню вірусу.

Ще один напрям фінансування – допомога в підготовці груп швидкого реагування, які розглядатимуть випадки захворювання та відстежуватимуть контакти хворих.

Зазначається, що агентство USAID координує свої дії з урядом України, іншими міжнародними партнерами у сфері надання гуманітарної допомоги та з іншими зацікавленими сторонами, аби визначити першочергові напрями використання цих ресурсів.

Також читайте

У Києві створено центр контролю за самоізоляцією хворих з легкою формою COVID-1931 березня 2020, 13:02

В Білому домі прогнозують, що від коронавірусу в США можуть померти 200 000 людей31 березня 2020, 12:53

Київ виділив 894 млн грн на доплату медпрацівникам – Кличко31 березня 2020, 12:50

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение