Спека не допоможе вбити коронавірус: український інфекціоніст розбив міф

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Підвищення температури повітря і настання тепла не завадить розповсюдженню коронавіруса в Україні.

Про це в коментарі PROZORO.NET.UA сказав лікар-інфекціоніст і колишній директор Центру здоров’я Володимир Курпіта. За його словами, ймовірне зменшення захворюваності в теплу пору року обумовлено тим, що люди не будуть контактувати один з одним так близько, як це відбувається в холодну пору року.

Коронавірус

“Вірус не любить холод, він любить людей і передається через повітря від хворої до здорової людини. Чому взимку збільшується кількість респіраторних захворювань? Тому що люди частіше контактують один з одним. Щодо тепла, то в Таїланді та Сінгапурі, де температура повітря +25…+28, але там теж була спалах коронавіруса. Тепло не заважало йому поширюватися”, – зазначив він.

“Так на сонці крапельки вірусу висихають швидше, але влітку люди більше перебувають на свіжому повітрі, відстань більше один від одного, є вітер, тому вірус може передаватися так швидко, як взимку”, – припустив Курпіта.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA на думку– Курпиты, пік захворюваності коронавіруса в Україні припаде на 20-ті числа квітня.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение