Шмигаль планує внести до Ради оновлений проєкт держбюджету за тиждень

На його думку, не всі нардепи змогли ознайомитися з запропонованими змінами

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Кабінет Міністрів планує доопрацювати законопроєкт про зміни до державного бюджету на 2020 рік та внести для голосування до Верховної Ради за тиждень. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає пресслужба уряду.

«Ми взяли бюджет на доопрацювання, щоб почути пропозиції та поправки. Впевнений, він буде проголосований через сім-вісім днів», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова Шмигаля.

На думку прем’єра, парламент не підтримав зміни до держбюджету через те, що не всі депутати були присутні на засіданні фракцій та змогли ознайомитися з ними.

Шмигаль також запевнив, що Фонд для боротьби з COVID-19 буде повністю прозорим.

«Ми працювали над бюджетом спільно з парламентським комітетом практично в цілодобовому режимі. Це бюджет надзвичайної ситуації. У ньому створений Фонд для боротьби з COVID-19. Ми зберегли практично всі основні видатки, водночас запропонувавши наповнити Фонд на 97,1 млрд грн», – зазначив очільник уряду.

Як повідомлялось, 30 березня Верховна Рада не підтримала проєкт змін до державного бюджету на 2020 рік (законопроєкт №3279), та відправила його на доопрацювання в парламентському комітеті. Рішення підтримали лише 223 народні депутати.

Також читайте

Рада НБУ затвердила перерахування 42,7 млрд грн прибутку до держбюджету31 березня 2020, 15:15

Держдопомога аграріям: скасувати не можна залишити30 березня 2020, 15:30

Рада не підтримала запропоновані Кабміном зміни до держбюджету30 березня 2020, 14:36

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение