Пацієнти, що вилікувалися від коронавірусу, є заразними ще мінімум 8 днів – дослідження

Половина досліджених пацієнтів виділяють вірус навіть після зникнення всіх симптомів

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

перегляди

Вчені провели дослідження з людьми, які повністю вилікувалися від коронавірусу COVID-19 і з’ясували, що вони можуть продовжувати поширювати вірус навіть після негативного тесту. Вони закликають продовжити терміни карантину для всіх людей, яких зараз виписують з лікарень з негативними результатами тестів, пише HighTech Plus.

Згідно з новим дослідженням китайських вчених, половина людей, яких вилікували від легкої форми COVID-19 продовжує поширювати вірус. У таких пацієнтів вже немає симптомів, проте в зразках з ротоглотки зберігаються частинки вірусу. Робота опублікована на сайті Американського торакального товариства.

Пацієнтів, які одужали після коронавірусу, сьогодні діагностують за допомогою аналізу крові. Тест повинен бути негативним, щоб людину виписали з лікарні.

Вчені обстежили 16 таких пацієнтів, яким до виписки провели як мінімум два тести методом ПЛР на наявність COVID-19. Всі вони перехворіли легкою формою COVID-19, середній вік склав 35 років. Вчені аналізували зразки з ротоглотки в різні дні протягом тижня після виписки.

Половина з цих пацієнтів продовжували виділяти вірус навіть після зникнення всіх симптомів, показали спостереження.

Пацієнти залишалися заразними в період від 1 до 8 днів. При цьому слід враховувати, що мова йде тільки про легку форму COVID-19.

«Люди, які перенесли більш серйозне протікання COVID-19, можуть залишатися заразними для оточуючих ще довше», – підкреслили автори.

Результати дослідження мають свої обмеження, однак вчені звернулися до медичної спільноти та влади з проханням продовжити ізоляцію ще на два тижні після одужання. Самоізоляція, як єдиний ефективний на сьогодні захід профілактики, дозволить знизити ризики зараження інших людей, підкреслили науковці.

Нагадаємо, вчені зʼясували причину, чому серед померлих від коронавірусу удвічі більше чоловіків, ніж жінок.

Також читайте

У Києві створено центр контролю за самоізоляцією хворих з легкою формою COVID-1931 березня 2020, 13:02

В Білому домі прогнозують, що від коронавірусу в США можуть померти 200 000 людей31 березня 2020, 12:53

Київ виділив 894 млн грн на доплату медпрацівникам – Кличко31 березня 2020, 12:50

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение