На «першу хвилю» коронавірусу в Україні підготували 67 тисяч ліжок – Ляшко

Лікарні «другої хвилі» будуть підключені в разі зайнятості половини ліжок у лікарнях «першої хвилі»

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Міністерство охорони здоров’я підготувало 67000 ліжок у 240 закладах охорони здоров’я для хворих на COVID-19 у рамках «першої хвилі» захворюваності, близько лікарень вже розгорнули сортувальні майданчики. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу у вівторок.

«Ми маємо певні математичні моделювання та прогнози розвитку та динаміки захворюваності на території нашої країни. Ми знаємо, коли можемо очікувати пікове навантаження на систему охорони здоров’я. Тому, коли ми говоримо про «першу хвилю», це 67000 ліжок», – сказав Ляшко.

Він також додав, що розроблено проєкт тимчасових лікарень на території виставкових центрів та палаців спорту, в наявності є спеціальний вертоліт для транспортування хворих.

Ляшко зазначив, що є лікарні «другої хвилі», які будуть використовуватись у разі зайнятості 50% ліжок хворими в лікарнях «першої хвилі».

Заступник міністра наголосив, що з 1 квітня МОЗ буде повідомляти про відсоткове заповнення лікарень хворими на коронавірусну хворобу та про кількість людей у важкому стані. 

Ляшко повідомив, що згідно статистичним даним міністерства близько 60% усіх випадків захворювання становлять люди віком від 30 до 59 років. 51% всіх інфікованих на коронавірус в Україні – жінки.

Нагадаємо: в Україні зафіксовано 69 нових випадків COVID-19 за останню добу.  Усього в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Також читайте

Ford вирішила відкласти відкриття своїх ключових заводів через коронавірус31 березня 2020, 15:45

Зеленський розповів про уроки для школярів по телевізору31 березня 2020, 15:40

В Британії 20 тисяч лікарів повернуться з пенсії, щоб допомогти в боротьбі з COVID-1931 березня 2020, 15:37

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение