Компанія «Альфа Страхование» надала своїм клієнтам доступ до послуг телемедицини

Послуги передбачають надання повноцінних консультацій лікарями дистанційно

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

перегляди

Компанія «Альфа Страхование» надала своїм клієнтам доступ до послуг телемедицини. Про це повідомляє пресслужба «Альфа Страхование».

Клієнти компанії, застраховані по ДМС, із введенням карантину отримали додаткову послугу – медичні консультації онлайн. Вона передбачає надання повноцінних консультацій кваліфікованими лікарями (терапевт/родинний лікар, вузькопрофільні спеціалісти), без необхідності особистого візиту в клініку.

Власники страхових полісів по ДМС можуть скористатися цією послугою не лише в частині первинної консультації з необхідним спеціалістом, але й для повторного візиту, як то – розшифровки аналізів чи коригування призначень. Це дуже важливо, адже частина приватних лікарняно-профілактичних закладів припинила прийом клієнтів.

Послуга організована разом із партнерськими медичними закладами страхової компанії. Запис на консультацію робить оператор СК онлайн, через спеціальну платформу, що дозволяє обрати максимально зручний час для клієнта.

«На сьогодні біля 5% клієнтів, що звернулися за медичними консультаціями, вже мали можливість скористатися цією послугою в режимі онлайн. Оскільки, офіційно період вимушеної самоізоляції був подовжений, очікуємо, що повноцінні онлайн-консультації з лікарями стануть реальною допомогою для наших клієнтів», – розповіла Ольга Левченко, перший заступник Голови правління СК «Альфа Страхование».

Наразі компанія має 111 000 клієнтів, застрахованих по програмам ДМС.

Також читайте

SmartTender відкриває вільний доступ до закупівель медичних матеріалів і приладів31 березня 2020, 14:35

В Україні запрацював агрегатор всеукраїнських та регіональних електронних сервісів31 березня 2020, 10:00

iDeals Solutions виділила 1,5 млн грн на підтримку київских лікарень30 березня 2020, 20:46

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение