Через карантин повітря в європейських містах стало чистішим

Рівень діоксиду азоту знизився завдяки зменшенню транспорту на дорогах

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Рівень забруднення повітря у великих європейських містах знизився через обмежувальні заходи, які вводить влада країн через пандемію коронавірусу, повідомляє Reuters.

Зокрема, повідомляється, що скоротився вміст діоксиду азоту в атмосфері таких міст як Брюссель, Париж, Мадрид, Мілан і Франкфурт порівняно з минулим березнем. Експерти пов’язують це в першу чергу зі зменшенням кількості автомобілів на дорогах.

«Що нам насправді показує ця карта, так це те, що людська діяльність – і особливо транспорт – серйозно забруднюють повітря. Це шкодить нашому здоров’ю, і якщо вдасться скоротити викиди, якість повітря покращиться. Карантин показує, що цього можна досягти, і нам необхідно добитися таких же показників у довгостроковій перспективі», – прокоментував Золтан Массан-Косубек з Європейського альянсу громадської охорони здоров’я.

Аналогічні зміни були зафіксовані в Китаї в лютому – країна, де почалася пандемія, першою ввела жорсткі обмеження на пересування своїх громадян.

При цьому в Польщі рівень вмісту діоксиду азоту залишається досить високим – це пов’язують з вугільною промисловістю країни.

Також читайте

WWF-Україна закликає дотримуватися правил «сезону тиші» з 1 квітня31 березня 2020, 14:50

США виділили Україні $1,2 млн для стримування коронавірусу31 березня 2020, 14:14

У Києві створено центр контролю за самоізоляцією хворих з легкою формою COVID-1931 березня 2020, 13:02

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение