Бойовики на Донбасі не допускають ОБСЄ, прикриваючись коронавірусом – МЗС Німеччини і Франції

В псевдореспубліках повідомляють, що в них немає коронавірусу

Подпишись на наш Viber -канал и получай только самые важные новости без рекламы!

Проросійські сепаратисти в так званих «ДНР»/ «ЛНР» заважають роботі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на сході України під приводом захисту від поширення коронавірусу. Про це заявили ввечері в понеділок, 30 березня, міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас і його французький колега Жан-Ів Ле Дріан, передає Deutsche Welle.

Міністри стурбувані обмеженнями, з якими стикаються співробітники СММ ОБСЄ в Україні з 21 березня 2020 року.

Як вказали дипломати в спільній заяві, спостерігачі повинні мати можливість безпечно і вільно пересуватися по всій території України, а «пандемія коронавірусу не повинна ставати приводом для того, щоб обмежувати свободу пересування членів СММ і їх можливості щодо виконання своїх завдань».

ОБСЄ моніторить конфлікт між урядовими військами України і проросійськими сепаратистами на сході країни з 2014 року. Протягом усього цього часу Німеччина та Франція намагаються грати роль посередників у мирному врегулюванні цього протистояння.

27 березня Україна в зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 повністю закрила свої кордони. Станом на ранок вівторка, 31 березня, кількість осіб, заражених коронавірусом в Україні, досягла 548 чоловік, зафіксовано 13 летальних випадків.

30 березня так званий «міністр охорони здоров’я ДНР» Ольга Долгошапко заявила, що там немає жодного зареєстрованого випадку зараження коронавірусом. В «ЛНР» заявили про один випадок хвороби.

Між тим ще 13 березня міністр МВС України Арсен Аваков повідомив, що в окупованій Горлівці зареєстровано 12 випадків коронавірусу.

Також читайте

Про прямі переговори з так званими ОРДЛО мова не йде — Єрмак13 березня 2020, 16:27

ТКГ домовилася про визнання суб’єктності ОРДЛО13 березня 2020, 13:00

12 випадків коронавірусу зареєстровано в Горлівці — Аваков13 березня 2020, 11:57

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение