В охоплений пандемією Нью-Йорк прибув величезний плавучий госпіталь ВМС США

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

У Нью-Йорк прибув плавучий госпіталь ВМС США USNS Comfort, який обладнають під клініку для людей, які потребують невідкладної медичної допомоги. Адже звичайні лікарні міста переповнені хворими коронавірусом COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Відео з військовим судном показав на своїй офіційній сторінці в Twitter президент США Дональд Трамп (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

“Цей корабель вагою 70 000 тонн – це меседж надії і солідарності з неймовірними людьми Нью-Йорка, тисячами лікарів, медсестер і медпрацівників, які рятують життя американців”, – сказав американський лідер.

Плавучий госпіталь ВМС США

Плавучий госпіталь ВМС США

Плавучий госпіталь ВМС США

Як повідомляє “Голос Америки”, військовий корабель обладнаний 1 тис. ліжок, 12 операційними, а також має вісім місць в реанімації. Він дозволить вивільнити місця в лікарнях і розвантажити місцевих лікарів, які зможуть сконцентруватися на лікуванні пацієнтів, заражених COVID-19.

Нагадаємо, судно вийшло 28 березня з порту Норфолк у штаті Вірджинія. На церемонії його відправлення був присутній особисто Трамп.

Плавучий госпіталь ВМС США

Плавучий госпіталь ВМС США

Як повідомляв PROZORO.NET.UA президент США Дональд Трамп продовжив до 30 квітня дію карантину в країні, оголошеного з метою протидії пандемії коронавіруса. Адже зараз США продовжують утримувати лідерство в антирейтингу за кількістю випадків зараження COVID-19 – там вже майже 156 тисяч хворих.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение