Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

В Одесі готуються у всеозброєнні зустріти китайський коронавірус. Особливу увагу приділять промрынку «7 кілометр» і людям, які в останні дні прибули в місто і область з Китаю і країн, де були зареєстровані випадки захворювання. Зокрема, будуть проводити щоденний медогляд китайських студентів, які навчаються в одеських ВУЗах.

Про це 29 січня йшлося на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, — передає Odessa.online.

У лікарнях пообіцяли проводити додаткове обстеження пацієнтів з симптомами грипу та ГРВІ на наявність небезпечної інфекції.

Також в аеропорту, портах та інших прикордонних пунктах пропуску буде здійснено додатковий контроль громадян, які прибувають з країн, де був зафіксований коронавірус.

«Необхідно, щоб були в достатку антисептики, бактеріальні випромінювачі і тепловізори. Все це повинно бути в аеропорту, портах, у місцях масового скупчення людей, у медичних установах, а також на найбільшому ринку «7-й кілометр», – сказав віце-губернатор Одеської області Денис Ванаш.

Крім того, чиновники розвінчали міф про те, що інфекція може передаватися через поштові посилки.

«Вірус досить нестійкий, тому через посилки неможлива його передача», – заявила в. о. директора департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА Оксана Рокунец-Сорочан.

Китайський коронавірус в Одесі: влади озвучили план дій

Китайський коронавірус в Одесі: влади озвучили план дій

Як раніше повідомляв PROZORO.NET.UA перший випадок захворювання новим смертельним коронавірусом 2019-nCoV, який прийшов з Китаю, зафіксований в Об’єднаних Арабських Еміратах, куди найчастіше вирушають відпочивати українці.

Источник

ЧИТАТЬ ЕЩЁ •••