Вони рекомендують спеціальні препарати для обробки поверхонь

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Коронавірус нового типу може жити на одязі та інших предметах не менше 9 днів. Про це йдеться в статті, опублікованій в The Journal of Hospital Infection.

Вчені досліджували коронавіруси SARS і MERS, геноми яких схожі на новий вірус. Виявилося, що патогенні мікроорганізми здатні зберігатися на різних матеріалах, таких як дерево, папір, пластик, скло, і залишатися заразними при кімнатній температурі до дев’яти днів.

«Аналіз 22 досліджень показує, що ці коронавіруси можуть зберігатися на неживих поверхнях, таких як метал, скло або пластик, аж до 9 днів, але можуть бути ефективно дезактивовані з допомогою дезінфекції поверхні за допомогою 62-71% етанолу, 0,5% перекису водню або 0,1% гіпохлориту натрію. Інші біоцидні агенти, такі як 0,05-0,2% хлорид бензалконію або 0,02% диглюконат хлоргексидину, є менш ефективними», – рекомендують науковці.

«Оскільки для лікування вірусу  2019-nCoV немає спеціальних методів, раннє стримування і запобігання подальшого поширення матимуть вирішальне значення для припинення епідемії і для боротьби з цим новим інфекційним ланцюжком», – йдеться в статті.

Лікарі наголосили, що термін життя вірусу зростає при низькій температурі і високій вологості повітря. Вони закликали працівників лікарень ретельно дезінфікувати поверхні.

Источник: Mind

ЧИТАТЬ ЕЩЁ •••