Уряд країни має намір пересадити якомога більшу кількість людей на велосипеди

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Прем’єр-міністр Франції Едуар Філіпп заявив про намір уряду потроїти частку використання велосипедів у країні до 2024 року, передає АР.

На сьогодні кількість велосипедів в загальному транспортному потоці становить 3% – в 2 рази менше, ніж в середньому по Європі. У Нідерландах, наприклад, цей показник становить вражаючі 30%.

В рамках нової програми, на яку Франція виділяє 350 млн євро, цей відсоток планують збільшити до 9% – і встигнути до Олімпійських ігор 2024 року.

Щоб мотивувати французів користуватися велосипедом частіше, французький уряд буде виплачувати премії за використання велосипеда як транспортного засобу.

Державні службовці, просто приїжджаючи на роботу на велосипеді, отримуватимуть премії у вигляді 220 євро щороку. Приватні компанії отримають від держави можливість платити таким працівникам до 400 євро в рік – швидше за все, на цю суму будуть зменшуватися податки.

Ці нововведення набудуть чинності в липні ц.р.

За інформацією АР, для французького президента Еммануеля Макрона буде придбано новий екологічний броньований автомобіль з гібридним двигуном.

При цьому крім Макрона весь французький уряд незабаром перейде на електромобілі чи гібриди. Міністрам також пропонується користуватися для робочих поїздок поїздами, а не літаками.

Нагадаємо, Великобританія заборонить продавати нові бензинові/дизельні автомобілі з 2035 року.

Источник: Mind

ЧИТАТЬ ЕЩЁ •••