Відтиснули китайських виробників

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Українська промислова компанія Інтерпайп вийшла на турецький ринок труб нафтового сортаменту. Про це повідомляється на сторінці компанії у мережі Facebook у четвер.

«Завдяки освоєнню широкої лінійки преміальних продуктів для нафтогазової галузі Інтерпайп здійснив перші поставки трубної продукції обсягом понад 14 тис. тонн на турецький ринок OCTG», – зазначається у повідомленні.

Згідно повідомленю, Інтерпайп кілька років намагався потрапити на цей ринок: близькість Туреччини і України дозволила обіграти китайських постачальників за термінами відвантаження.

За даними компанії, в 2019 році вона скоротила продажі трубної і залізничної продукції в тонах на 7%: загальний обсяг реалізації склав 798 тис. тонн. Частка експорту в структурі реалізації склала 76%, тоді як частка ринку України зменшилася з 28% до 24%.

Продажі трубної продукції знизилися у минулому році на 11% у порівнянні з 2018 роком і склали 595 тис. тонн на тлі падіння попиту на глобальному ринку в другій половині 2019 року.

Продажі залізничної продукції – коліс, бандажів і колісних пар та іншого – в 2019 році збільшилися на 8% в порівнянні з 2018 роком і склали 203 тис. тонн.

Источник: Mind

ЧИТАТЬ ЕЩЁ •••