ВООЗ назвала країни, які не проводять вакцинацію від COVID-19

Вакцинація від коронавірусної інфекції COVID-19 досі не розпочалася у трьох країнах світу. Всесвітня організація охорони здоров’я назвала ці країни у прес-релізі щодо стану боротьби з коронавірусом, оприлюдненому 13 жовтня.

Матеріали, що не потрапили на сайт ми викладаємо у нашій Viber-групі та Telegram-каналі. Обов'язково переглянь!

56 країн, які були фактично виключені зі світового ринку вакцин, не змогли досягти мети вакцинувати 10% свого населення до кінця вересня… Ще три країни не розпочали вакцинацію: Бурунді, Еритрея та Північна Корея, — йдеться у повідомленні ВООЗ.

ВООЗ зазначає, що 56 країн мають програму щеплення, проте не можуть її повною мірою реалізувати через обмежений доступ до вакцин.

З огляду на таку ситуацію, ВООЗ звертається до країн та компаній, які контролюють масштабні постачання вакцин, надати пріоритет постачанню через глобальну ініціативу COVAX та AVAT.

Велика група країн у світі має обмежені можливості, особливо країни, які постраждали від нестабільності, конфліктів чи насильства. ВООЗ та наші партнери співпрацюють з цими країнами над зміцненням на місцях технічного та логістичного потенціалу для впровадження вакцин, — наголошується у прес-релізі.

Только что написал(а)
смотреть