Світовий банк виділив Україні $50 млн для підтримки вразливих верств населення у період епідемії

Загалом Україна отримає від Світового банку $150 млн на розвиток соціальної політики

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Україна отримає від Світового банку $150 млн на розвиток соціальної політики, зокрема, $50 млн – для підтримки  вразливих верств населення у період епідемії COVID-19 та $100 млн – для поліпшення рівня соціального захисту загалом. Про це на зустрічі в Києві домовилися представники уряду та Світового банку, повідомляє пресслужба міністерства соціальної політики.

«Вже в травні цього року Україна отримає 50 мільйонів доларів для посилення соціальної підтримки населення під час заходів, спрямованих на подолання пандемії COVID-19. Ці кошти будуть направлені на виплати пенсіонерам, отримувачам соціальної допомоги у зв’язку з інвалідністю», – сказано в повідомленні.

Також за рахунок  цих коштів на час карантину  буде підвищено розмір субсидії і знято обмеження на призначення цього виду підтримки тим, хто через карантин втратив роботу.

Кошти надаються як додаткове фінансування для проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який  впроваджується за підтримки Світового банку з 2014 року.

У повідомленні зазначають, що кошти будуть перераховуватися до дердбюджету України за умови забезпечення урядом підвищення ефективності та адресності державної підтримки вразливих верств населення,  впровадження додаткових соціальних послуг та послуг з активації  для одержувачів соціальної допомоги з метою  подолання бідності.

Программа передбачає розширення допомоги малозабезпеченим сім’ям, здійснення заходів для зниження залежності одержувачів від соціальних виплат, підвищення адресності програми житлових субсидій шляхом посилення контролю за правильністю їх надання та інші заходи, покликані забезпечити ефективність соціальної підтримки та  покращення якості життя населення.

Нагадаємо: Світовий банк прогнозує падіння ВВП України в 2020 році на 3,5%, зростання дефіциту держбюджету до 4,9% ВВП, а державного боргу – до 59% ВВП через пандемію коронавірусу.

Також читайте

Франція створює фонд у 20 млрд євро для допомогти великим місцевим компаніям10 квітня 2020, 12:00

Louis Vuitton передасть лікарням Франції 261 апарат ШВЛ10 квітня 2020, 10:55

Світові виробники шоколаду пропонують безпрецедентні знижки через падіння попиту10 квітня 2020, 10:28

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение