Louis Vuitton передасть лікарням Франції 261 апарат ШВЛ

LVMH нарощує допомогу Франції у боротьбі з коронавірусом. Компанія надасть лікарням 261 апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ) та повторно відкриє 12 своїх заводів по виробництву сумок для шиття захисних масок.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Як повідомляє Bloomberg, світовий лідер індустрії розкоші, генеральний директором якого є найбагатша людина Європи Бернар Арно, також пожертвував кошти французьким лікарням через фонд , який очолює перша леді Франції Бріджит Макрон.

Французькі будинки моди прагнуть переключити виробництво на ключові товари медичного призначення, оскільки коронавірусна криза ставить в глухий кут попит на такі товари, як сумки та парфуми. За даними консалтингової компанії Brain, цього року продажі предметів розкоші скоротяться га 35%.

Цього тижня Louis Vuitton повторно відкрив 12 із 16 своїх французьких фабрик для шиття нехірургічних масок для обличчя, тим самим долучивши до цього близько 10% своєї робочої сили. До аналогічного року вдались також компанія-виробник спортивного одягу Lacoste та модні будинки Yves Saint Laurent та Balenciaga.

Нагадаємо: раніше французький парфумерний концерн LVMH оголосив, що починає виробляти дезінфікуючий гель для рук на трьох своїх фабриках у Франції замість звичайної парфумерної продукції брендів Christian Dior, Guerlain і Givenchy.

Також читайте

Мінсоц виплачуватиме допомогу на дітей ФОПам, які призупинили діяльність через карантин — Лазебна

Експорт з України впав на 5,5%, імпорт – на 19,2% у порівнянні з IV кварталом 2019 року

Через зупинки заводів, спровоковані COVID-19, європейський автопром втратив 1,5 млн автівок

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение