lifecell придбав два апарати ШВЛ для українських лікарень за 1 млн 50 тис. грн

Мобільний оператор lifecell придбав два апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) для українських центрів боротьби з COVID-19. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Один з апаратів lifecell вже передав до опорної лікарні Київського району, Білоцерківської міської лікарні №3. Другий на початку травня буде надано Уманській міській лікарні, де також перебувають хворі на коронавірус.

Компанія придбала апарати ШВЛ типу RV200 та RS300, що призначені для забезпечення інвазивної та неінвазивної, безперервної або переривчастої підтримки дихання для новонароджених, дітей і дорослих пацієнтів.

У Білоцерківській міській лікарні №3 уже встановлено апарат RV200, також було проведено навчання персоналу особливостям роботи з даним апаратом.

До проекту закупівлі медичного обладнання долучився і весь колектив lifecell. Працівниками компанії було організовано краудфандингову кампанію BIG HEARTED COMPANY та зібрано близько 440 тисяч грн. Загальна вартість двох апаратів ШВЛ склала 1 млн 50 тис. грн.

«Сьогодні lifecell спрямовує максимум зусиль на боротьбу з пандемією, закуповуючи медичне обладнання, підтримуючи українських медиків, запускаючи нові послуги та сервіси аби допомогти українцям залишатися вдома та на зв’язку з рідними та близькими. Я пишаюся нашою командою, найкращими колегами, які вкотре довели, що з великим серцем можна робити великі справи,» – сказано в повідомленні компанії з посиланням на слова головного виконавчого директора lifecell Ісмета Язиджи.

Також в рамках підтримки українських лікарів lifecell продовжує нараховувати 20 ГБ інтернету та 1500 хвилин для дзвінків на міські та мобільні номери по Україні медичним працівникам, що є абонентами оператора.

Станом на сьогодні вже близько 12 000 медичних працівників отримали безкоштовні послуги від компанії. Для отримання пакету, медикам необхідно заповнити форму на сайті medic.lifecell.ua або набрати *440*3# та очікувати підтвердження реєстрації запиту.

Також читайте

Київстар виділяє 30 млн грн благодійної допомоги для протидії COVID-19 в Україні

Члени CEO Club Ukraine та їх компанії виділили понад 155 млн грн для боротьби з COVID-19

ICF Ukraine пропонує коучингову підтримку ГО, волонтерам та компаніям онлайн в умовах епідемії

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение