Київстар виділяє 30 млн грн благодійної допомоги для протидії COVID-19 в Україні

Київстар виділяє 30 млн гривень благодійної допомоги для протидії COVID-19 в Україні, компанія спільно з благодійним фондом «Твоя опора» закупить апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) та монітори, що відстежують стан тяжкохворих пацієнтів. Про це повідомляє пресслужба Київстар.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Решту коштів буде спрямовано на витратні матеріали, що забезпечать роботу обладнання протягом року, та засоби особистого захисту для українських медиків, які зараз перебувають на передовій боротьби з вірусом.

Зокрема, сім українських лікарень у різних регіонах України отримають 10 апаратів ШВЛ Savina 300 Select та 20 моніторів пацієнта Vista 120 від світового лідера з розробки та виробництва медичного обладнання – німецької компанії Drager.

«Великий бізнес не може залишатися осторонь у такі складні для країни та світу часи. Тому Київстар виділяє благодійну допомогу на закупівлю найнеобхіднішого високоякісного обладнання для ефективного лікування вірусних інфекцій в українських лікарнях. Ми віримо, що це обладнання слугуватиме не лише в боротьбі з пандемією коронавірусу, а ще довгі роки рятуватиме людські життя. Цей проект ми реалізовуємо зі своїм давнім партнером та одним з найавторитетніших благодійних фондів України – «Твоя опора», – йдеться в повідомленні з посиланням на слова президента Київстар Олександра Комарова.

Благодійний фонд «Твоя опора» провів моніторинг медичних закладів, що будуть приймати хворих на коронавірус, та звернувся до компанії із відповідним запитом на благодійну допомогу. Фонд має надійну репутацію та проходить щорічний аудит діяльності. Звітність можна переглянути на сайті фонду http://tvoya-opora.org/

«З початку карантину наш фонд буквально за лічені дні переформатував свою роботу, направивши всі зусилля на подолання кризи, викликаної COVID-19. Я глибоко вражена такою колосальною і масштабною підтримкою компанії Київстар, адже кожна гривня виділеної допомоги – це порятунок для наших співвітчизників. Це також чудовий приклад для бізнесу, який зараз об’єднався в боротьбі з невидимим ворогом», – зазначається в повідомленні з посиланням на слова Голови Опікунської ради фонду «Твоя опора» Маши Єфросиніної.

Благодійні організації, з якими співпрацює Київстар, пройшли ретельні перевірки на міжнародному рівні групи «VEON» щодо етичності ведення своєї діяльності.

«Проект з компанією Київстар став для нас дуже важливим. Не лише через ту значну користь, яку він принесе українській медицині. Для нашого фонду велика честь співпрацювати з компанією, яка входить в міжнародну групу «Veon». Адже обираючи своїх партнерів, компанія Київстар керується виключно високими стандартами  міжнародних політик, що насамперед підтверджує статус нашого фонду, як партнера з бездоганною репутацією»,  – зазначається в повідомленні з посиланням на слова засновниці фонду «Твоя опора» Валерії Татарчук.

Окрім того, Київстар нараховує українським медикам по 150 грн бонусних коштів на мобільні рахунки, як подяку за їхню щоденну працю. Бонуси були автоматично нараховані абонентам Київстар із закладів охорони здоров’я первинної ланки та місць надання медичних послуг первинної ланки, що внесені до публічного реєстру електронної системи охорони здоров’я. Їх перелік був наданий мобільному оператору Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Також медики можуть звернутися до оператора особисто, зателефонувавши з номера, що внесений до реєстру, та залишити заявку за номером 477*103. Зарахування бонусів відбудеться протягом 5 робочих днів – після перевірки та підтвердження НСЗУ наданих у заявці даних.

Довідка про обладнання:
Апарат ШВЛ Savina 300 Select – передовий високоякісний апарат для штучної вентиляції легень з інтелектуальним режимом вентиляції легенів та капнографом для пацієнтів в критичному стані, тобто забезпечує ефективну терапію при будь-якому стані пацієнта як дорослих так і дітей.
Монітор пацієнта Vista 120 дозволяє контролювати життєві показники важкохворого пацієнта, коли він знаходиться у відділенні інтенсивної терапії та реанімації.

Також читайте

Антикризовий штаб протидії коронавірусу в Одеській області зібрав 115 млн грн і забезпечив 24 регіональні лікарні

lifecell придбав два апарати ШВЛ для українських лікарень за 1 млн 50 тис. грн

Члени CEO Club Ukraine та їх компанії виділили понад 155 млн грн для боротьби з COVID-19

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение