Через зупинки заводів, спровоковані COVID-19, європейський автопром втратив 1,5 млн автівок

Європейська асоціація автовиробників (ACEA) підрахувала, що заводські зупинки на тлі поширення коронавірусу країнами регіону, призвели до значних втрат виробництва, які на сьогоднішній день становлять 1 465 415 автомобілів. Про це повідомляє Укравтопром.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

До цієї кількості входять легкові автомобілі, вантажівки, мікроавтобуси, автобуси і міжміські автобуси. Ця цифра, як зазначається,  зросла з 1,2 мільйона одиниць, зафіксованих минулого тижня.

АСЕА застерігає, що число може зрости в разі, якщо зупинка виробництва триватиме або більше заводів зупиняться. Наразі середня тривалість закриття виробництва у всьому ЄС становить 18 робочих днів.

Що стосується зайнятості, то перерва у виробництві торкнулася як мінімум 1 133 536 осіб, задіяних в автомобільній промисловості ЄС. Ця цифра відноситься тільки до людей, безпосередньо зайнятих на виробництві транспортних засобів; вплив на автомобільний ланцюжок поставок є явно набагато вищим.

Нагадаємо: 17 березня  Volkswagen заявив, що готується тимчасово закрити більшість своїх європейських заводів через пандемію коронавірусу.

Також читайте

Світовий банк виділив Україні $50 млн для підтримки вразливих верств населення у період епідемії

Франція створює фонд у 20 млрд євро для допомогти великим місцевим компаніям

Louis Vuitton передасть лікарням Франції 261 апарат ШВЛ

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение