Антикризовий штаб протидії коронавірусу в Одеській області зібрав 115 млн грн і забезпечив 24 регіональні лікарні

Антикризовий штаб протидії коронавірусу в Одеській області за три тижні роботи залучив понад 115 млн грн, у тому числі спрямував 46,4 млн грн до національного фонду від групи терміналів ТІС, а також забезпечив 24 регіональні лікарні необхідним обладнанням для лікування COVID-19 та індивідуальними засобами захисту для медиків. Про це повідомляє глава штабу та співвласник порту ТІС Андрій Ставніцер на своїй сторінці в Facebook.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

«23 дні від моменту, коли ми в Одесі вирішили не здаватися. 24 лікарні області вже забезпечені необхідним мінімумом, щоб зустріти епідемію. Оснащення деяких наближається до історичного максимуму. Це колосальна праця майже 300 осіб. Це фантастичний ресурс, люди віддали величезну кількість часу, енергії, контактів, знань, можливостей і грошей не своїм домашнім, не друзям і не співробітникам, а всій області», – написав Ставніцер.

У штабі об’єдналися понад 200 ключових бізнесів регіону, від великого до малого і середнього. Це представники портової галузі, ресторанного бізнесу, готельного, фармацевтичного, будівельного, IT-сфери, рітейлу, автомобільного, сфери послуг і багато інших.

Антикризовий штаб Одеської області для протидії поширенню коронавірусу був створений 16 березня. Разом з благодійним фондом «Корпорація Монстрів», представниками бізнесу та волонтерами штаб зосередився на чотирьох ключових напрямками: закупівля необхідного обладнання для опорних лікарень міста і області, закупівля засобів захисту для медиків, забезпечення продуктовими наборами літніх самотніх пенсіонерів, і організація доставки лікарів на робочі місця.

Також читайте

lifecell придбав два апарати ШВЛ для українських лікарень за 1 млн 50 тис. грн

Київстар виділяє 30 млн грн благодійної допомоги для протидії COVID-19 в Україні

Члени CEO Club Ukraine та їх компанії виділили понад 155 млн грн для боротьби з COVID-19

Источник: Mind

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение