АМКУ попередив агрохолдинг Косюка про відповідальність за можливий дефіцит курятини

Антимонопольний комітет (АМКУ) надав агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП), яка має структурні ознаки монопольного становища, обов’язкові для розгляду рекомендації для недопущення обмеження продажу курятини на внутрішньому ринку. Про це повідомляє пресслужба комітету.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

«Групі МХП рекомендовано не вчиняти дій, які можуть призвести до обмеження обсягів виробництва та (або) реалізації м’яса курячого на внутрішньому ринку України, за відсутності альтернативних джерел реалізації чи придбання товарів із огляду на наступне», – сказано в повідомленні.

В АМКУ пояснили, що в умовах пандемії COVID-19 можуть виникати проблеми постачання харчових продуктів, що особливо стосується країн, які залежні від імпорту.

Такі обставини можуть стимулювати національних виробників, експорто-орієнтованих галузей, збільшити обсяги реалізації товару на зовнішні ринки задля отримання додаткових прибутків.

В АМКУ наголошують, що наслідками таких дій може стати дефіцит окремих товарів на внутрішньому ринку України, підвищення цін для кінцевих споживачів та ризик забезпечення продовольчої безпеки держави.

Враховуючи, що курятина – це один з важливих продуктів харчування, який є однією з базових складових «споживчого кошика», АМКУ надав рекомендації МХП.

Нагадаємо: МХП направив на закупівлю 19 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) і засобів індивідуального захисту у Вінницькій області 15 млн грн.

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение