Зеленський може повернутися в «Квартал 95»: Кошовий розкрив плани

Один з художніх керівників «Кварталу 95» і друг президента Володимира Зеленського Євген Кошовий заявив, що глава держави пізніше може повернутися в студію на свою колишню посаду.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Своєю позицією комік поділився в онлайн-інтерв’ю «Українській правді» (щоб подивитися відео, доскролльте новину до кінця).

«Він прийде на посаду, яку займав до президентства – художній керівник. Я з задоволенням віддам йому цю посаду. Коли ти 15 років у колективі і просто перебуваєш під чиїм керівництвом, а потім це все падає тобі на голову. Все так швидко відбулося. Дуже цікавий час…», – поділився Кошовий.

Зеленський може повернутися в «Квартал 95»

Він зізнався, що догляд Зеленського не пішов на користь студії. «Тому що Вова виконував кілька обов’язків: він був і художній керівник і менеджер. Ці посади, які він займав в одній особі, це вдавалося лише йому. А тепер воно розійшлося іншим людям. І тепер ми не можемо зрозуміти, як він це робив», – поскаржився комік.

Він додав, що досі вважає себе кращим другом Зеленського, але вони просто «стали рідше спілкуватися», і іноді відповіді від президента доводиться чекати кілька днів.

Крім того, Кошовий запевнив, що гонорари учасників «Кварталу 95» не збільшилися після походу їх колеги в політику.

На питання, чому комік сам не пішов у політику, він відповів, що не бачить там себе, адже не є політичним експертом, ніколи не цікавився політикою так, щоб хотіти туди потрапити.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA раніше Кошовий розповів, як «Квартал 95» буде працювати без Зеленського. У випадку труднощів , за його словами, колектив звернеться до президента.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение