За гроші конкурентів: брата Єрмака звинуватили в роботі проти міжнародного бізнесу

Денис Єрмак, брат глави Офісу президента Андрія Єрмака, організував кампанію зі знищення бізнесу найбільшого приватного порту в Україні «ТІС» та її міжнародних партнерів.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Про це повідомляє Bihus.Info з посиланням на відеозаписі нардепа від «Слуги народу» Гео Лерос. Робити це збиралися нібито в інтересах конкурентів.

Журналісти стверджують, що в їх розпорядженні виявилося близько 30 годин прихованої зйомки численних зустрічей Дениса Єрмака і його помічників з потенційними кандидатами на високі державні посади. Зустрічі проходили в серпні-жовтні 2019 року. На них Єрмак обіцяв допомогти з працевлаштуванням.

Наголошується, що значна частина зустрічей команди Єрмака присвячена обговоренню можливості припинення бізнес-зростання компанії «ТІС» та впливу в Україні однієї з найбільших у світі компаній контейнерних – датської Maersk.

Денис Єрмак на запису відео

«Знищувати зв’язку» двох компаній Єрмак з помічниками бралися нібито в інтересах конкурентів – одеської фірми «КТЛ Україна», яка, в свою чергу, є частиною потужної турецької компанії Kinay Group.

У розмові Дениса Єрмака мова йде про те, що турецький бізнес готовий платити за 300 тисяч доларів на місяць для реалізації їх цілей.

Журналісти зв’язалися з керівниками компанії «КТЛ Україна». До них, судячи з відео, Денис Єрмак відправляв довірена особа Володимира Лебедєва, щоб зібрати інформацію про необхідних діях проти «ТІС» та Maersk.

Володимир Лебедєв

У компанії відзначили, що Денис Єрмак раніше працював в «КТЛ Україна», а також підтвердили, що посередник Володимир Лебедєв дійсно приїжджав до Одеси на їх підприємство в 2019 році. При цьому вони наполягають, що мотиву «знищувати зв’язку» ТІС» та Maersk не було.

При цьому на відео 6 вересня Денис Єрмак, інструктуючи Лебедєва, каже інше: «Чим швидше ми почнемо робити активні дії, викладати зміни в нормативній базі, тим швидше по суті нам забезпечать дуже хорошу фінансову підтримку».

Під час цієї розмови Єрмак надиктував Лебедєву телефони комерційного директора «КТЛ Україна» Андрія Кузьміна і гендиректора Ігоря Хохлова. Він пояснив, що з «КТЛ Україна» потрібно розробити конкретний план заходів по боротьбі з «ТІС» та Maersk.

Денис Єрмак на запису відео

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • Денис Єрмак визнав, що це він проводив зустрічі з людьми на скандальних «плівках», які опублікував нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос.

  • Нардеп Лерос, якого нещодавно звільнили з посади радника президента, опублікував серію відео, які нібито свідчать про причетність до корупції Дениса Єрмака.

  • Гео Лерос розповів, що отримав скандальні плівки Єрмака» абсолютно безкоштовно поштою.

  • Глава Офісу президента Андрій Єрмак вперше прокоментував скандал з відео, які опублікував Лерос.

  • Андрій Єрмак доручив СБУ та ДБР розібратися в скандал, звинувативши Лерос в наклепі і заявивши, що йому «доведеться відповідати публічно за кожне слово своєї брехні».

  • Невдовзі журналісти встановили фігурантів записів, які опублікував Лерос.

  • Спікер Володимира Зеленського заявила, що президент «не збирається реагувати на кожен пост в Facebook».

  • Пізніше Лерос пообіцяв опублікувати нові матеріали, які нібито свідчать про корупційні зв’язки глави Офісу президента Андрія Єрмака.

  • Тим часом Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом можливого зловживання впливом при призначенні осіб на посади в органи державної влади.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение