Як коронавірус вплине на світовий туризм: фахівці дали відповідь

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Президент Американської асоціації подорожей Роджер Доу заявив, що пандемія коронавіруса надасть значний вплив на майбутнє туризму.

Про це повідомляє Forbes. Так, фахівець заявив, що в першу чергу, може настати криза в сфері онлайн-замовлень по всьому світу. До речі, він зазначив, що компанія Expedia вже зазнає серйозних збитків з-за низького попиту.

«Якщо роботодавці будуть змушені скорочувати штат, невідомо, коли робочі місця знову з’являться і чи з’являться взагалі», – заявив Днз.

При цьому в більш вигідному становищі, на думку, Доу можуть виявитися приватні організації по оренді житла, начебто Airbnb. Адже у реаліях пандемії, люди з більшою ймовірністю виберуть приватне житло, ніж готель.

Фахівець також додав, що, ймовірно, коронавірус негативно позначиться і на круїзних компаніях. Причиною стануть підвищений ризик поширення інфекцій і технологія викидів.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA раніше президент Всесвітнього економічного форуму Булут Багчи розповів, скільки грошей втратила світова індустрія туризму через коронавіруса.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение