У Дніпрі медсестра покинула домівку заради порятунку важких пацієнтів

Велика кількість іногородніх медиків, які працюють у закладах охорони здоров’я Дніпра, зіткнулося з транспортною проблемою у зв’язку з карантином. Серед них – 39-річна Неля, молодша медсестра обласної клінічної лікарні імені Мечникова, яка між будинком і роботою вибрала останнє.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Щоб дістатися в місто, мешканка Васильковки змушена щодня проробляти нелегкий шлях. Не маючи впевненості в тому, що вона зможе потрапити додому, жінка ночує прямо на роботі, залишивши дочку на бабусю, розповів на своїй сторінці у Facebook головний лікар лікарні Сергій Риженко.

«Її висаджували з службового вагона поїзда, не брали маршрутки. Вона залишається після роботи у вільній палаті відділення, боячись повторити страшний шлях назад додому.
Їсть суп, який привезла в півлітровій банці з двома шматочками хліба, не боячись за своє життя, вважаючи копійки», – поділився Риженко.

У Дніпрі медсестра покинула домівку заради порятунку важких пацієнтів

Facebook/Сергій Риженко

Як підсумував головний лікар, в умовах епідемії саме медики проявили ту людяність і самовідданість, якої не вистачає багатьом людям.

«Епідемія коронавіруса показала, що ці люди справжні, а ті, які сидять на мільйонах, боячись придбати маску або шприц, вважають своє життя для суспільства набагато важливіше. Коронавірус зрівняв їх шанси на майбутнє. Без кого-то ми можемо обійтися», – резюмував Риженко.

У коментарях під публікацією користувачі мережі захоплювалися історією Нелі і дякували їй за щоденні жертви в ім’я людей. Деякі з них відзначили, що праця медпрацівників у суспільстві все ще сильно недооцінений.

«Тримайтеся, ви – найкращі! Сил вам та здоров’я!»

«Спасибі всім лікарям, особливо тим, з ким звела мене життя. Якщо переживемо все це, потрібно зробити все можливе, щоб оцінити цих людей так, як вони цього заслуговують!»

«Я схиляюся перед цими людьми. У лікарні Мечникова роблять чудеса, в тому числі і завдяки молодшому медичному персоналу. Тут завжди чергують ангели.»

«На таких людях Україна і тримається! Пишаємося, що ви серед нас, справжні!»

«Спасибі за життя!»

Скріншот

Скріншот

Раніше PROZORO.NET.UA повідомляв, що на Дніпропетровщині медиків не пускають у вагони електричок.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение