Цвіль, іржа і немає масок: лікарня на Закарпатті жахнула «готовністю» до коронавирусу

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Медики Хустської районної лікарні на Закарпатті поскаржилися на абсолютну неготовність установи до епідемії коронавіруса.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Адже інфекційне відділення давно потребує капітального ремонту вартістю 13 млн грн: будівля розвалюється, його стіни обсипаються, а всередині все покрите цвіллю, йдеться у сюжеті програми «Факти» телеканалу ICTV (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

«Важко працювати в таких умовах, не так, як за кордоном. Хотілося би добре працювати, якби були умови», – каже санітарка Маруся Білич.

Хустська районна лікарня

Хустська районна лікарня

В інфекційному відділенні, де працює жінка, спостерігається жорстка нестача персоналу: там працюють тільки шість медсестер, сім санітарок і троє лікарів.

На додачу до всього у відділенні немає жодного апарату ШВЛ (вони є тільки в реанімації), а для хворих коронавірусом підготували лише один бокс на два місця.

Також медики зізнаються, що у них катастрофічно малий запас засобів індивідуального захисту.

Хустська районна лікарня

Хустська районна лікарня

«Все не вистачає: і масок і костюмів. Є лише на деякий час. Якщо не дай Бог, то буде дуже важко. Ми всі в критичному стані і в групі ризику», – розповідає медсестра Тетяна Грига.

Не краще виглядає ситуація і в інших частинах Хустської районної лікарні. Приміром, підвал медустанови повністю залитий водою, а в пральні – грибок, антисанітарія і іржаві пральні машини. Більше того, деякий період часу її співробітникам доводилося прати білизну вручну, оскільки жодна машина не працювала.

Щоб хоч якось поліпшити стан місцевої лікарні, небайдужі місцеві жителі зібрали спільними зусиллями 1 млн гривень. Однак для того, щоб привести всю лікарню в порядок, потрібні сотні мільйонів гривень.

Хустська районна лікарня

Хустська районна лікарня

Як повідомляв PROZORO.NET.UA, громада Монастириського району Тернопільської області записала звернення до президента України Володимиру Зеленському з-за епідемії коронавіруса. Люди скаржаться на те, що голова Тернопільської ОДА Володимир Труш озвучує ЗМІ неправдиву інформацію про ситуацію в області, а також про готовність Монастырисской районної лікарні до прийому інфікованих COVID-19.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение