Світ після пандемії: Україні доведеться пристосовуватися

Світ вийде з параду карантинних суверенітетів голодним, озлобленим, агресивним, але з добре вимитими до кісток руками.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Наявні тенденції:

1. Нокаутуючий удар отримує глобалізм і взагалі великі об’єднання, як ЄС, НАТО і подібних зокрема. Вже зараз заради мінімізації втрат держави ховаються в національні раковини. Катастрофічний розвиток отримають національний егоїзм і національне утриманство — слабкі країни будуть вимагати допомоги від сильних, сильні зосередяться на собі.

2. Сила у всіх її проявах стане одним з активно і безсоромно використовуваних міжнародних інструментів. Йдеться про торгові і тарифних війнах, усіляких санкції, застосування прямого військового втручання. Залишки демократичних пристойностей будуть ще більш безсоромно відкинуті заради інтересів.

3. Національний прагматизм отримає такий розвиток і характер, що можна говорити про черговому етапі неоколоніалізму. В цих умовах ОНН і її підрозділи повністю втратять свій вплив і опиняться на межі офіційного скасування.

4. Новий поділ світу на сфери вже не впливу, а годування представляється неминучим. Найбільш пристосованими до цих нових умов виявляться країни з тоталітарними елементами влади, оскільки вони здатні без проблем перекласти тягар перебудови на своїх громадян. Мова про Китаї, Росії, Туреччині, Ірані і т. п.

5. Серед ринкових країн більше шансів на швидке відновлення і зміцнення позицій у світі отримають країни, що мають розвинений внутрішній ринок і зробили на нього впритул , США, Індія, Японія, частково Китай і т. п.

6. Світ після пандемії схожий з людиною під час пандемії: загострюються всі хронічні хвороби, старі неповороткі державні утворення мають менше шансів на виживання, ніж молоді і динамічні.

Україні доведеться пристосовуватися до цього змінилося і ужесточившемуся світу, де немає місця слабким країнам, нескінченно рефлексуючим і топчущего на місці, страждаючим непристойними хворий ніби корупції. Нам належить дати раціональні однозначні відповіді: навіщо світ нам і навіщо ми світу?

Хтось у владі замислюється над цими темами? Там взагалі є ті, хто може, хоче і може про це замислюватися?

Інші блоги автора

  • Диверсія у сфері інтелектуальної власності
    315
  • «Тупий і ще тупіший»: чому Україна втрачає преференції на ринку США
    256
  • Бочка дьогтю в ложці меду
    53

Всі блоги автора

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение