СБУ розкрила деталі обшуку в Eurolab Пальчевського

СБУ розкрила подробиці обшуку, який провели за фактом приховування результатів тестів на коронавірус приватної клініки Eurolab, яка належить бізнесмену Андрію Пальчевському.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Порушення розслідують як дії, спрямовані на розповсюдження епідемії COVID-19 та заподіяння шкоди здоров’ю населення України. Про це сказано в повідомленні прес-служби СБУ від 2 квітня.

«1 квітня 2020 на підставі судового рішення були проведені обшуки в приміщеннях ТОВ «Євролаб» для встановлення всіх обставин цього правопорушення. За їх результатами вилучено необхідні для слідства документи та інформація», – поділилися силовики.

СБУ розкрила деталі обшуку в Eurolab Пальчевського

Зокрема, мова йде про навмисне неповідомлення відповідних державних органів інформації про позитивні результати тестів на коронавірус в окремих осіб.

Найближчим часом ці документи будуть оброблені з залученням фахівців Міністерства охорони здоров’я України, після чого будуть прийняті відповідні процесуальні рішення в кримінальному провадженні.

«Служба безпеки України підкреслює – ми і надалі будемо приділяти особливу увагу будь-яким порушенням закону, пов’язаним з розповсюдженням коронавіруса в Україні. Сьогодні це, дійсно, питання національної безпеки. Також ми вважаємо неприпустимим, коли окремі особи, які своїми діями поставили під загрозу здоров’я і життя багатьох людей, намагаються піти від відповідальності, переводячи ситуацію в політичну площину», – резюмували в СБУ.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA приватна клініка Eurolab відомого бізнесмена Андрія Пальчевського приховала від санітарних служб інформацію як мінімум про 4 позитивних результатах тестів на коронавірус.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение