Путін пішов на «удаленку» після зустрічі з лікарем, у якого коронавірус

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Президент Росії Володимир Путін вирішив перейти на дистанційний режим роботи після того, як у глави опорної коронавирусной лікарні країни Дениса Проценко після зустрічі з ним виявили COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Про це в середу, 1 квітня, заявив прес-секретар лідера РФ Дмитро Пєсков. У прес-службі Кремля також показали, як Путін проводить нараду з міністрами за відеозв’язку (щоб переглянути фото, доскролльте новину до кінця).

«Всі побачать, що він працює віддалено. Всі бачили, як він віддалено бере участь у саміті «двадцятки», – цитує Пєскова РБК.

Путін проводить наради з відео

Разом з тим він не погодився, що президент повинен продемонструвати, що він не залишає будинок і знаходиться, як і всі громадяни, в самоізоляції, зазначивши, що Путін «зазвичай показових заходів не вживає, він приймає заходи дієві». Пєсков додав, що президент знаходиться в резиденції в Ново-Огарьово під Москвою.

Він також розповів, що після візиту лідера РФ в лікарню «Комунарка» його оточення щодня перевіряють на коронавірус.

Путін самоізолювалося після зустрічі з Проценко

РБК

Путін самоізолювалося після зустрічі з Проценко

Путін самоізолювалося після зустрічі з Проценко

Нагадаємо, лікар Денис Проценко, який зустрічався з Путіним, коли російський лідер відвідав лікарню «Комунарка» у Москві, повідомив, що він заражений коронавірусом, але почуває себе добре.

Читайте всі «Новини Росії» на PROZORO.NET.UA.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение