«Хворих більше, ніж ми думаємо»: Княжицький назвав небезпечну помилку влади

Одна з помилок влади – це відсутність обов’язкового тестування на коронавірус тих громадян, які під час епідемії поверталися з-за кордону. Це дозволило б зменшити кількість інфікованих в рази. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив народний депутат від «Європейської Солідарності» Микола Княжицький.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО коронавіруса

Микола Княжицький

«Очевидно, що українська влада не була готова не тільки до масового тестування людей, хворих коронавірусом, але і до тестування хоча б тих людей, які повертаються з-за кордону. Зокрема, Південна Корея і Тайвань саме так і робили. Вони почали не з масового тестування всіх людей, а з масового тестування тих, хто повертався», – зазначив Княжицький.

На думку нардепа, бездіяльність і нерішучість влади напередодні оголошення загальнодержавного карантину і недостатність комунікацій влади з суспільством піддали небезпеці зараження тисячі осіб.

«У нас президент сказав, що будуть закриті кордони, що, до речі, не відповідало дійсності, а для автомобілів кордони були відкриті. Люди ж подумали, що кордони взагалі закриваються. І ці тисячі людей побігли на кордон, створили там тисняву і напевно заразили один одного коронавірусом. І, звичайно, їх ніхто ніде не тестував», – підкреслив Княжицький.

На його переконання через відсутність масового тестування як на початку епідемії, так і зараз, довіряти офіційним даним за кількістю випадків захворювання коронавірусом в Україні не можна: реально хвороба може бути значно більше поширена.

«Масове тестування відбувається не у всіх країнах, звичайно. У Німеччині – це сто тисяч тестів, а в Польщі — тисячі тестів. В Ізраїлі теж немає масового тестування, але є масове тестування всіх, хто приїжджав. Ми цього не зробили. Тому я переконаний , що хворих коронавірусом у нас набагато більше, ніж ми думаємо», – заявив Княжицький.

Раніше PROZORO.NET.UA повідомляв, що народний депутат Микола Княжицький різко виступив проти намірів парламентської монобольшинства позбавити український кінематограф дотацій з бюджету.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение