Дві хвилі хвороби: головлікар лікарні в Києві розповіла, як протікає коронавірус

У людей з коронавірусом COVID-19 зазвичай спостерігається двохвильовий перебіг хвороби. Кілька перших днів тримається висока температура, тоді їм стає краще, а вже потім з’являється кашель, пневмонія.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

Про це розповіла головний лікар Олександрівської клінічної лікарні Києва Людмила Антоненко на своїй сторінці в Facebook. Вона зазначила, що до таких висновків прийшли завідуючі інфекційними відділеннями Людмила Мінова і Тетяна Гайнутдінова.

«У пацієнтів зазвичай спостерігається двохвильовий перебіг хвороби: спочатку підвищується температура тіла, що триває 2-3 доби, потім відбувається поліпшення стану до 4-х діб, після чого з’являється кашель, а пневмонія розвивається не раніше 5-7 доби захворювання», – підкреслила лікар.

Головлікар лікарні в Києві розповіла, як протікає коронавірус. Ілюстрація

«Хворих турбує сухий кашель, біль у горлі, виражений астено-вегетативний синдром. При рентгенографії не завжди є зміни, а на КТ легенів діагностується пневмонія. Частіше двостороння пневмонія, полисегментарная. Особлива група ризику – пацієнти з цукровим діабетом, гіпертонічною хворобою, надмірною вагою», – додала вона.

Як повідомляв PROZORO.NET.UA вже у чотирьох пацієнтів Олександрівської клінічної лікарні Києва, у яких виявили коронавірус COVID-19, – тяжкий стан.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение