БЖЦ проти коронавіруса: медик оцінив ефективність

Вакцина БЦЖ частково захищає від ряду респіраторних інфекцій, і не можна виключати, що вона може захистити і від коронавіруса COVID-19.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Про це в ефірі ObozTV розповіла лікар-імунолог Алла Волоха: «Вакцина БЦЖ – це жива вакцина, яка потребує імунній відповіді з участю багатьох клітин імунної системи. Вона як би тренує імунну систему«.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

У цьому контексті медик додала, що «були попередні дані, що діти, які щеплені БЦЖ, можуть бути частково захищені навіть проти деяких інших респіраторних інфекцій, а не тільки від важких форм туберкульозу».

Разом з тим лікар підкреслила, що «це поки що наукова гіпотеза, і вона потребує підтвердження, потрібні наукові дослідження.

За її словами, такі дослідження вже заплановані в Австралії, Нідерландах, Канаді та Великобританії. Якщо вченим вдасться довести ефективність вакцини БЦЖ, вона буде застосовуватися в якості профілактичного заходу від зараження коронавірусом.

Вакцина БЦЖ тренує імунітет

Нагадаємо, вакцина БЦЖ – це протитуберкульозна вакцина, до складу якої входить ослаблена бичача туберкульозна паличка. Вона показала свою ефективність не тільки в профілактиці туберкульозу, але і в боротьбі з рядом інших захворювань.

Як писав PROZORO.NET.UA раніше завідуюча лабораторією грипу Інституту епідеміології Алла Мироненко заявила, що вакцина БЦЖ не може запобігти поширенню коронавіруса, оскільки обидва збудника мають різні структури.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение