Зеленський закликав створити мільйони робочих місць» для заробітчан

Президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні необхідно створити додаткові мільйони робочих місць для громадян, які працювали всередині країни, і тих, хто повернувся з-за кордону.

Подпишись на нашу страницу в Facebook и наш Telegram-канал! Там только самые важные новости и никакой рекламы!

Відповідну пропозицію він озвучив Кабінету міністрів. Про це український глава сказав у зверненні до народу 1 квітня.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВИРУСЕ

«Окремо хочу звернути увагу уряду на таке. Зараз в Україні повернулося дуже багато громадян з-за кордону. Це гарна новина, нехай і обставини такого повернення не найприємніші. Але рано чи пізно коронавірус обов’язково пройде, і карантин закінчиться. Вважаю, що ми повинні зробити все й утримати цих людей на батьківщині. Нам дуже потрібні ваші знання та вміння», – сказав він.

Володимир Зеленський

Скрін відео

Зеленський запропонував уряду розробити окремий механізм. «У цьому контексті знаковим є продовження програми «Велике будівництво». Тисячі кілометрів нових доріг та інфраструктурні об’єкти дадуть той необхідний імпульс для економічного розвитку і створять нові робочі місця. Дуже хочеться, щоб після карантину всі ми: і ті, хто працював тут, і ті, хто повернувся з-за кордону, разом будували Україну», – зазначив він.

Як писав PROZORO.NET.UA, пандемія коронавіруса і послідував за нею карантин сильно вдарили по українській економіці. У тому числі постраждав і ринок праці – експерти заявляють про 600 тисяч офіційних нових безробітних.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение