Як поділять гроші Джиган і Самойлова після розлучення: подробиці

Материалы не попавшие на сайт мы выложили в нашем Telegram-канале. Перейди и подпишись!

Зоряний адвокат Сергій Жорін висловився про те, як український репер Джиган і зірка Instagram Оксана Самойлова, які розлучаються, поділять майно.

Так, у коментарі виданню Starhit Жорін заявив, що аліменти на чотирьох дітей складуть 50% від заробітку Джигана – це максимально можливий відсоток в даному випадку.

Оксана Самойлова і Джиган

«У цій історії очевидно, що при розлученні суд залишить дочок і сина з мамою. Нажите майно ділиться між подружжям навпіл. Але в законі зазначено, що суд вправі відступати від принципу рівності з урахуванням інтересів дітей. Тобто Оксана теоретично може домогтися отримання більшої частки. Але для початку необхідно визначити загальний обсяг спільно нажитого майна

– грошових коштів на рахунках, акцій, нерухомості, виняткових прав на об’єкти інтелектуальної власності

– і оцінити».

Джиган і Оксана Самойлова з дітьми

Як відзначає видання, за 2019 рік Джиган заробив близько 50 млн рублів. Із загального майна у пари є будинок, вартістю 140 млн рублів в елітному підмосковному селищі. Також у репера є три автомобіля класу люкс: Bentley Continental, Rolls-Royce Wraith і Mercedes G63 AMG, загальна вартість яких становить понад 30 млн рублів.

Будинок Оксани Самойлової та Джигана

Оксана заробляє рекламою в Instagram, володіє інтернет-магазином одягу, спортивним онлайн-проектом і сервісом з підбору нянь. У минулому році Самойлова також стала співвласницею косметологічної клініки в столиці.

Оксана Самойлова

Втім, адвокат закликає не застосовувати крайніх заходів до Джигану:

«Вважаю, що не потрібно взагалі перевантажувати ситуацію непотрібними ініціативами

– типу позбавлення батьківських прав, визнання неосудним. По-перше, виникає питання, навіщо? Якщо в даний період часу у Джигана є психологічні труднощі, це не означає, що він з ними не впорається. Коли мова заходить про публічних людей, суспільство часто поспішає закатати їх в асфальт. Якщо він становить небезпеку, то тоді можна обмежувати у спілкуванні з дітьми. Але на кожному кроці необхідно ставитися обережно».

Джиган з дітьми

Оксана Самойлова і Джиган

Як повідомляв PROZORO.NET.UA:

  • У Джигана та його дружини Оксани Самойлової 18 лютого 2020 року народилася четверта дитина.

  • Пара також виховує трьох дочок.

  • Через кілька тижнів після пологів Самойлової Джиган почав знімати дивні відео, перебуваючи в нетверезому стані, і викладати їх в мережі.

  • Пізніше стало відомо, що артист лікується в наркологічній клініці і, ймовірно, розійшовся з дружиною.

  • За кілька днів до визнання Самойлової про розлучення з чоловіком, у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Джиган вирішив продати будинок, в якому він жив з дружиною і дітьми.

Читайте всі «Новини Росії» на PROZORO.NET.UA.

Источник

Только что написал(а)
смотреть
пишет
Обсудить
Поделиться
author
пишет сообщение